Борусия Дортмунд помоли Венгер да не се бърка в чужди работи
Спортният директор на Борусия Дортмунд Михаел Цорк помоли наставника на Арсенал Арсен Венгер да се занимава със своите дела и да не спекулира на тема бъдещето на Пиер-Емерик Обамеянг. По-рано днес французинът намекна, че клубът е заинтересуван от привличането на 28-годишния габонец, който враждува с босовете на своя клуб.
В допълнение Арсен съобщи, че не се смущава от последните прояви на африканеца, заради които той бе отстранен от отбора.
Само няколко часа след това последва и реакция от Дортмунд.
"Ние сме на мнение, че обсъждането на играч от друг отбор е проява на неуважение. Ние не контактуваме с Арсенал. Само можем да кажем, че Арсен Венгер трябва да помисли за игртата на своите футболисти", заяви Цорк.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]