РБ Лайпциг победи и измести Шалке
РБ Лайпциг се наложи с 3:1 като домакин Шалке 04 в среща от 18-ия кръг на Бундеслигата. "Биковете" стигнаха до успеха на "Ред Бул Арена" в последни 20 минути от мача.
В 41-та минута резултатът бе открит, а точен бе Наби Кейта. Веднага след почивката Шалке отвърна на и в 55-та минута Налдо изравни. В рамките на две минути между 69-та и 71-та минута домакините убиха интригата в мача с голове на Тимо Вернер и Брума.
С успеха си днес Лайпциг излезе на второто място в Бундеслигата, изпреварвайки именно Шалке и то с една точка.
- Щутгарт отказа и втората оферта на Байерн за Волтемаде
- Лорис Кариус поднови договора си с Шалке 04
- Кариус остава в Шалке 04
- Шалке 04 започна преговори с Раул
- Кариус си намери клуб в Германия
- Шалке 04 ще се опита да привлече Раул
- Сътресения в съблекалнята на Шалке 04
- Шалке 04 може да загуби професионалния си статут
341
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]