Хайнкес: Загубихме концентрация при 2:0
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес сподели мнение за победата на баварците с 3:1 над Байер в Леверкузен на старта на втората част от сезона в Бундеслигата.
"Отборът добре действаше тактически и дълго време се отбраняваше по подходящия начин, но след като резултатът стана 2:0, ние загубихме концентрация и допуснахме ненужен гол. Но в Леверкузен винаги е трудно да се побеждава, тъй като Байер е млад и талантливен отбор, който игра много агресивно", заяви Хайнкес.
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]