Мюлер: Не всичко бе лошо при Анчелоти
Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер за пореден път анализира играта на отбора под ръководството на бившия старши-треньор Карло Анчелоти. Напомняме, че италианският специалист бе уволнен, а на негово място бе назначен Юп Хайнкес.
"Видно е, че сега допускаме грешки, които не би трябвало да правим. Но тези грешки нямат отношение към Анчелоти. По негово време също допускахме много индивидуални грешки. И не всичко бе лошо в работата на треньорския щаб на Анчелоти. В последните два мача победихме, но не може да се каже, че играта на Байерн бе впечатляваща", заяви Мюлер.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]