Алкантара вече тренира с общата група
Полузащитникът на Байерн Мюнхен и националния отбор на Испания Тиаго Алкантара започна тренировки с основната група, съобщава официалният сайт на Байерн Мюнхен. Тиаго получи контузия на глезена по време на пребиваването си в състава на "Ла Фурия". По-рано се съобщаваше, че той ще може да вземе участие в срещата на осмия кръг на Бундеслигага срещу Фрайбург. Двубоят е на 14 октомври.
В състава на Байерн се завръщат още Корентин Толисо, Кингсли Коман и Ариен Робен, които бяха на разположение на националните си отбори.
- Байерн ще сгази Майнц 05
- Компани: Показахме характер
- Байерн с обрат срещу Спортинг Лисабон
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]