Льов е обезпокоен от слабите резултати на немските отбори
Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоахим Льов изрази тревога относно слабите резултати на немските отбори на европейската сцена през този сезон.
"Надявам се, че слабото представяне на немските клубове в Европа е само кратковременно съвпадение, но то предизвиква тревога. Още е прекалено рано да говорим, дали това е обща тенденция. Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунд имат всички шансове да се класират за плейофите в Шампионска лига, същото се отнася и до отборите от Лига Европа. Но вече от известно време с треньорския щаб обмисляме как да подобрим ситуацията в първенството. Неправилно е да въздигаш Бундеслигата до небесата и да говориш, че само Бундеслигата готви най-добрите таланти. Хората, които така мислят, промениха мнението си след неотдавнашните мачове. Трябва да признаем това", заяви Льов.
- Паладино след 1:6 от Байерн: Това е урок, който ще ни направи по-силни
- Компани след 6:1 над Аталанта: Няма място за отпускане преди реванша
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]