Гнабри с контузия, пропуска световните квалификации
Нападателят на Хофенхайм и националния отбор на Германия Серж Гнабри получи травма и няма да може да помогне на Бундестима за световните квалификации с Чехия на 1 септември и за Норвегия на 4 септември. Информацията е на официалния сайт на Немския футболен съюз.
Установено е, че 22-годишният футболист има травма на глезена на левия крак. Гнабри вече напусна лагер-сбора на националния отбор. По този начин Йоахим Льов ще разполага с 23 играчи. Не се съобщава дали някой ще замени Серж.
Мачът с Чехия е в Прага, а този с Норвегия е в Щутгарт.
- Диоманде попари Ливърпул и Барселона
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Лайпциг не иска Гакпо – предпочита пари за Диоманде
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Байер Леверкузен връща Алейбегович за 8 млн. евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]