Барселона се договори с Дембеле
Нападателят на Борусия Дортмунд Усман Дембеле може да продължи кариерата си в Барселона. Известният италиански журналист Танкреди Палмери съобщи в своя акаунт в Twitter, че Барселона е договорила с 20-годишния футболист условията на личния контракт на играча и ще предложи 80 милиона евро за покупката на договора на играча.
Напомняме, че по-рано стана известно, че Борусия Дортмунд няма да разглежда предложения по-малки от 100 милиона евро, освен това не е ясно, дали немският клуб изобщо ще е съгласен на сделка, по примера с Пиер-Емерик Обамеянг, който бе снет от трансферната листа на клуба, заради липса на време да му се търси достоен заместник.
Дембеле дойде в Борусия през 2016 година от Рен. Той записа 49 мача в състава на дортмундчани, в които се отчете с 10 гола и 21 асистенции.
- Шави: Треньорството в Барселона беше по-трудно от това да бъда играч
- Араухо не мисли за напускане, въпреки плановете на Барсa
- Агентът на Алварес отрече слуховете за трансфер в Барселона
- Барселона се доближи на крачка от титлата след труден успех над Хетафе
- Флик: Бордалас е прав
- Барселона се насочва към млад талант от Белгия
- Хетафе - Барса: Тежко изпитание за каталунците
- Алварес с първи сигнал за трансфер? Прати близките си в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]