Хьонес: Санчес трябва да получи още един шанс
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес съобщи, че продължава да вярва в полузащитника Ренато Санчес. Напомняме, че португалският национал записа участие само в 17 мача през изминалия сезон и не оправда очакванията, с които дойде на "Алианц Арена".
"Санчес все още не е имал възможност да играе без натиск в три или четири мача. Аз съм за това да му се даде шанс за още един сезон. Мисля, че трябва да проявим търпение и спокойствие. Младите футболисти трябва да получат много доверие. Даже, ако трябва да две години само да печелим титлата в Германия, а на международно ниво да не постигаме високи резултати", заяви Хьонес.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]