Олич: Написаното в Bild не отговаря на истината
Бившият нападател на националния отбор на Хърватия Ивица Олич отрече, че е взел решение да сложи край на кариерата си. По-рано днес немското издание Bild публикува интервю с играча, в което той заяви, че слага край на професионалната си кариера.
Олич обаче отрече написаното и обяви, че очаква предложения от други клубове.
"Знам, че Bild написа, че завършвам кариерата си, но това не отговаря на истината. Може би проведох последния си мач, а може би не. Ситуацията е както през миналата година. Ако получа добра оферта, аз ще продължа кариерата си. Не съм контузен, чувствам се добре и мога да играя. Ще напусна, ако не дойде добра оферта", заяви Олич.
- Леверкузен пред треньорска криза: Байер може да остане без нито един от основните си кандидати
- РБ Лайпциг поиска 130 милиона евро за Ян Диоманде
- Байер напредва в преговорите с Андони Ираола
- Байер се насочи към Оливер Гласнер
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Волфсбург към феновете: Трябва отново да изградим доверието
- Падерборн пречупи Волфсбург след драма в продълженията и се завърна в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]