Ройс може да се завърне в началото на следващата година
Нападателят на Борусия Дортмунд Марко Ройс ще пропусне от 4 до 8 месеца заради травмата на коляното, получена във финала за Купата на Германия с Айнтрахт. В момента играчът се намира в Мюнхен, където провежда консултации със специалист по травма на колената.
По-рано Марко премина медицински изследвания, които установиха частично разкъсване на задните кръстни връзки на дясното коляно. Това потвърди и официалният сайт на Борусия, но без да уточнява сроковете за завръщане на Ройс.
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]