Обамеянг уведомил ръководството на Борусия Дортмунд, че напуска
Нападателят на Борусия Дортмунд Пиер-Емерик Обамеянг реши да напусне клуба след края на сезона, съобщава Bild. Според информацията, габонецът е уведомил клуба за това свое решение. По-рано се съобщаваше, че африканецът може да продължи кариерата си в Китай.
Напомняме, че срокът на договора на играча с Борусия е до 2020 година. Нападателят стана голмайстор на Бундеслигата през изминалия сезон.
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
262
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]