Кроос: Не мога да си представя завръщане в Байерн
Бившият полузащитник на Байерн Мюнхен Тони Кроос, който в момента защитава цветовете на Реал Мадрид, за пореден път изключи възможността за връщане в Бундеслигата.
"Определено няма да се върна в Бундеслигата. Тази глава завърши за мен. Не мога да си представя завръщане в Байерн, това няма да се случи. Оттук правя и извода, че моето завръщане в Бундеслигата е невъзможно", заяви Кроос.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
307
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]