Бартра: Толкова се радвам да бъда тук сега
Защитникът на Борусия Дортмунд Марк Бартра, коментира своето завръщане към работа в общата група на отбора след травмата, която получи на 11 април, когато бомба избухна до автобуса на тима преди първия мач от четвъртфиналите на Шампионска лига с Монако.
"Очаквах този момент няколко седмици! Толкова се радвам да бъда тук сега. Не мога да дочакам, когато отново ще изляза на терена със своите съотборници", написа Бартра в своя акаунт в Twitter.
- Борусия Дортмунд прекъсна серията на Майнц 05
- Борусия Дортмунд ще продължи да притиска Байерн Мюнхен
- Борусия Дортмунд прекърши Волфсбург (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд измъкна трите точки след трилър
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]