Йонкер: Ще се опитаме да излезем от тежката ситуация
Новият старши-треньор на Волфсбург Андриес Йонкер сподели мнение за назначаването си на работа в немския клуб. По-рано днес "вълците" обявиха за назначаването на 54-годишния специалист, който замени уволнения Валериен Исмаел.
"Никога не съм губил връзка с клуба и следях отбора дори от Лондон. Пет загуби в шест мача е много за тим като Волфсбург, но ще се опитаме да излезем от тежката ситуация", заяви Йонкер.
Специалистът работи във Волфсбург като асистент-треньор в периода 2012-2014, след което оглави академията на Арсенал.
В момента отборът се намира на 4 точки от предпоследното място. Следващите два мача на "вълците" са гостувания на Майнц 05 и РБ Лайпциг.
- Волфсбург изпусна РБ Лайпциг
- Аугсбург пречупи Хайденхайм с дузпа в края
- Анонс на 22-ри кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Дубъл на Демирович донесе победата на Щутгарт над Кьолн
- Eфективeн Айнтрахт прекрати серията без победа
- Байер Леверкузен не остави шанс на Санкт Паули
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]