Адлер: Такова нещо не бива да се случва с нас
Вратарят на Хамбургер Рене Адлер сподели мнение за срещата с Байерн Мюнхен от 22-я кръг на Бундеслигата, която завърши при резултат 8:0 за баварците.
"Ние от първата минута не бяхме в мача. Усещането е, че не спечелихме нито едно единоборство през първото полувреме. Байерн ни надигра по всички параграфи. Това, как загубихме, не е само неприятно, такова нещо не трябва да се случва с нас", заяви Адлер.
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
179
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]