Анчелоти: Равенството е справедлив резултат
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Карло Анчелоти сподели мнение за срещата с Херта от 21-я кръг на Бундеслигата, която завърши при резултат 1:1.
"Знаехме, че ще е трудно в Берлин. Херта добре игра през първото полувреме, полагайки неимоверни усилия. Второто полувреме бе друго, започнахме да притискаме съперника. Голът ни бе заслужен. В края на краищата равенството е справедлив резултат", заяви Анчелоти.
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
214
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]