Фрингс: Гордея се с отбора
Старши-треньорът на Дармщад 98 Торстен Фингс сподели мнение за победата с 2:1 над Борусия Дортмунд в мач от 20-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Проведохме невероятен мач и въплътихме в живота всичко, което бяхме планирали. не възнамерявахме да даваме на Дортмунд да играе своята игра. важното е, че действахме с увереност в себе си. Гордея се от това, което направи отбора. Трябва да останем скромни, това е първата крачка. Ние не бива да го изпускаме", заяви Фрингс.
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Дортмунд завърши сезона с победа и най-силния си актив от 2019 година насам
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]