Китайци предлагат 150 милиона за Обамеянг?
Италианският журналист от beIN Sports и CNN Танкреди Палмери разказа за интерес от страна на китайския клуб Шанхай Телейс към нападателя на Борусия Дортмунд Пиер - Емерик Обамеянг.
"Обамеянг получи предложение от Шанхай със заплата от 41 милиона евро на година. На Борусия предлагат 150 милиона евро. И двете оферти могат да надминат световните рекорди", написа Палмери в акаунта си в Twitter.
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- ФИФА свали наказанието на Ботев Враца
189
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
04.01.2017 в 21:17
А обещанието към дядо?!