Алаба: Евро 2016 ми помогна да се формирам като футболист
Защитникът на Байерн Мюнхен и националния отбор на Австрия Давид Алаба призна, че представянето му на европейското във Франция му е позволило да се формира като личност.
"Европейското ми позволи да се формирам като личност и футболист. А критиката след турнира ме направи по-силна, помогна ми за прогреса. Това бе нов опит за мен, тъй като аз все още съм достатъчно млад", заяви Алаба.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
173
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]