Рангник: Хьонес се промени по време на отсъствието си
Спортният директор на РБ Лайпциг Ралф Рангник е на мнение, че завръщането на Ули Хьонес е положително за Байерн Мюнхен и за Бундеслигата като цяло.
"Естествено, завръщането на Хьонес е положителна новина за първенството на Германия. Мисля, че Хьонес най-добре олицетворява Байерн. На мен ми се струва, че той се промени по време на отсъствието си и сега е друг човек", заяви Ранкгник.
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
165
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]