Шюрле: Моуриньо разруши моята мечта
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Андре Шюрле обвини Жозе Моуриньо в това, че именно той е разрушил мечтата му за успех в Челси. Напомняме, че именно Моуриньо похарчи 18 милиона паунда за привличането на Шюрле от Байер леверкузен през 2013 година.
Андре обаче не успя да разкрие своя потенциал и след 18 месеца бе продаден на Волфсбург.
"Моуриньо ми показа колко е трудно да бъдеш футболист. Ако ти провеждаш един лош мач, то незабавно се отправяш на пейката. Кариерата в Челси за мен бе голяма мечта, но след като се възстанових от травмата и се завърнах в строя, мениджърът вече не разчиташе на мен", заяви Шюрле.
- Борусия Дортмунд разгроми Фрайбург и затвърди второто място
- Анонс на 31-ви кръг на Бундеслигата
- Байер Леверкузен спечели дербито срещу Кьолн след спорна дузпа и дубъл на Шик
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
- Анонс на 30-ти кръг на Бундеслигата
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
- Шлотербек остава в Дортмунд, преподписа до 2031 година
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]