Байерн опроверга за договорка с Рибери
Байерн Мюнхен опроверга вчерашната информация, че се е договорил с полузащитника Франк Рибери за удължаване съглашението до 2018 година. Напомняме, че вчера френски източници информираха за съгласието на страните, както и за това, че заплатата на Рибери ще остане в сегашния си размер.
"Френското издание LÉquipe обяви, че Байерн и Рибери са постигнали договорка за удължаване на договора до 2018 година. Тази информация е лъжа", се казва в съобщение на Байерн.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]