Бивш вратар на ПСЖ се присъединява към Париж
Вратарят на Айнтрахт Франкфурт Кевин Трап е близо до присъединяване към Париж, съобщава L'Équipe.
Според източника, преговорите на френския клуб с "орлите“ и със самия играч са били успешни, трансферът на футболиста ще се състои в близко бъдеще. Вратарят ще подпише трудов договор с парижани, чийто срок ще бъде изчислен за три години.
Кевин Трап е продукт на Кайзерслаутерн. На ниво възрастни той също защитаваше цветовете на "червените дяволи“, освен това игра за Пари Сен Жермен. В 36 мача от изминалия клубен сезон Трап допусна 46 гола и игра 10 пъти "на сухо“.
- ПСЖ на загуба въпреки исторически требъл
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Марсилия се върна в топ 3 след победа над Метц
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
- ПСЖ влиза в битката за Роджърс, цената може да скочи до 120 млн. евро
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Лион изпусна шанс да се изкачи в класирането след нулево равенство с Анже
- Лил разгроми Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]