Страсбург нае защитник на Нотингам Форест
Защитникът на Нотингам Форест Андрю Омобамиделе премина под наем в клуба от Лига 1 Страсбург, съобщава Sky Sports. Според източника, контрактът на играча е до края сезона, като французите могат да купят Андрю за около 11 милиона евро.
22-годишният ирландски централен бранител Омобамиделе премина в Нотингам с трансфер от Норич на 1 септември 2023. Въпреки че за него бяха платени близо 13 милиона евро, той изигра само 15 мача за Форест и не оправда оакванията.
Страсбург се намира на десетата позиция във френското футболно първенство с 24 точки от 18 мача.
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Президентът на Ланс: Не искаме да бъдем сателитен клуб на английски отбор
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Монако започна преговори за нов договор с Мамаду Кулибали
- Росеньор: Научих много в Челси, сега искам да изградя голям Пари ФК
- Бордо изхвърлен от професионалния футбол, клубът е заплашен от фалит
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]