Марсилия отстрани Шансел Мбемба
Олимпик Марсилия отстрани Шансел Мбемба заради отказ да премине медицински прегледи. Според L'Equipe бранителят на два пъти не се е явил на преглед, включително на ядрено-магнитен резонанс, който му е предписан след завръщането си от участия за националния отбор на ДР Конго.
Затова ръководството на клуба му изпрати писмо, в което го уведоми за отстраняването, което може да доведе до разтрогване на договора му. Подчертава се, че поведението на играча е причинено от влошаването на отношенията с медицинския щаб на клуба, което продължава от няколко месеца.
- Марсилия усложни битката за оцеляване на Льо Авър
- Анонс на 33-ти кръг на Лига 1
- Анонс на 32-ри кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Марсилия изпусна победата срещу Ница в края
- Анонс на 31-ви кръг на Лига 1
- Анонс на 31-ви кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Бенатиа: Представянето ни беше срамно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]