Фабио Гросо: Всяка сутрин гледах лицето си и виждах раните
Старши -треньорът на Лион Фабио Гросо говори за това как психологическото му състояние е било повлияно от факта, че миналия октомври фенове на Марсилия са хвърляли камъни по автобуса на отбора на Лион, в резултат на което специалистът е получил сериозни порязвания от стъклени парчета.
"Имам силен характер, но този ден наистина ми повлия. Всяка сутрин поглеждах лицето си и виждах тези рани. Върша работата си, за да гарантирам, че излизаме да играем на стадиони, където има невероятна атмосфера. Марсилия прави същото на своята арена. Но липсата на санкции във връзка с подобен инцидент за мен е неприемлива. Разбира се, тепърва ще видим какво ще се случи и ще решим какво да правим“, заяви Гросо.
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
- Селта победи Лион с 2:0 и се класира за четвъртфиналите на Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
- Тулуза победи Мец с 4:3 в зрелищен мач с гол в 99-ата минута
- Анонс на 26-ти кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Лион измъкна равенство срещу Селта след късен гол на Ендрик
- Селта – Лион: испанци и французи откриват битката за четвъртфиналите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]