Дюгари: Назначаването на Гатузо ще разтърси играчите на Марсилия
Бившият френски национал Кристоф Дюгари коментира назначаването на Дженаро Гатузо за старши -треньор на Марсилия.
“Той е човек, който е съвместим с клуба. Дженаро има критерии, които феновете искат да видят. Нямам търпение да присъствам на следващата фен среща с Гатузо. Мисля, че Пабло Лонгория разбра, че треньор като неговия приятел Марселино, който приличаше на кран за топла вода, не е подходящ за Марсилия.
Тази промяна ще бъде от полза за много играчи. Днес има играчи, които изобщо не показват истинските си възможности и още не са разбрали какво е Марсилия. Има добри футболисти, но те мислят абсолютно правилно. Назначаването на Гатузо ще разтърси някои от тях“, заяви Дюгари пред RMC.
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Два гола на Грийнууд помогнаха на Марсилия да разбие Ница
- Аталанта успя в Марсилия
- Дюгари за Де Дзерби: Пет загуби в 12 мача са много
- Барса може да привлече Грийнууд
- Емерсон: Де Дзерби е специален човек
- Президентът на Марсилия коментира трансфера на Грийнууд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]