Марсилия има временен треньор
Ръководството на Марсилия реши временно изпълняващ длъжността старши треньор на тима да бъде Жак Абардонадо, който бе помощник на подалия оставка Марселиньо. Това съобщава RMC Sport.
Съобщава се, че Абардонадо ще ръководи Марсилия по време на предстоящия мач от Лига Европа с Аякс. Клубната легенда Жан-Пиер Папен също ще пътува до Нидерландия с отбора, за да подкрепи бившия асистент на Марселино. Папен обаче няма да има статут на служител на Марсилия, което би му позволило да бъде на пейката.
Припомняме, че по-рано в медиите се появи информация, че старши -треньорът на Марсилия Марселино Торал е казал на играчите, че напуска отбора заради неуспешното му представяне в квалификациите за Шампионска лига и заради неудовлетвореност от нивото на играта си във френското първенство.
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Марсилия разгроми Рен
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Марсилия изпусна победата срещу ФК Париж (видео)
- Брюж с класика срещу Марсилия
- Брюж – Марсилия: Над 2.5 гола, гостите няма да загубят
- Уулвс се интересува от халф на Марсилия
- Нванери премина под наем в Марсилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]