Льо Гре отрича всички обвинения
Президентът на Френската футболна федерация (FFF) Ноел Льо Гре , който преди това бе отстранен от длъжност, отрича всички обвинения за сексуален и морален тормоз, повдигнати срещу него, съобщава AFP.
Според източника, Льо Гре е бил изненадан да научи от медиите за започването на разследване след твърдения на служители на FFF за тормоз от страна на ръководителя на организацията. По-рано парижката прокуратура образува наказателно дело срещу Льо Гре, което ще се води от Бригадата за борба с престъпленията срещу личността (BRDP).
Припомняме, че след удължаването на договора със старши -треньора на "трикольорите" Дидие Дешан, Льо Гре се изказа остро за Зинедин Зидан, който бе смятан за един от кандидатите за поста наставник на Франция. По-късно се появи информация, че френският президент Еманюел Макрон иска 81-годишният функционер да бъде заменен от Мишел Платини.
- Де Дзерби бесен на Гринууд след загубата на ОМ
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ с класика срещу Льо Авър (видео)
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Два гола на Грийнууд помогнаха на Марсилия да разбие Ница
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]