Марсилия нае защитник на Ман Сити
Марсилия обяви трансфера на защитника Иса Каборе. 21-годишният бранител е собственост на Манчестър Сити, но няма нито един официален мач за "гражданите". Провансалци наемат Иса за един сезон, а в договора има клауза за откупуване на стойност 20 милиона евро.
Каборе игра в Троа миналия сезон. Той беше резервен вариант за Марсилия, като основната лятна цел беше Жонатан Клаус от Ланс, който също бе привлечен. Сега националът на Буркина Фасо се очаква да бъде резерва. Каборе е десетото ново попълнение на Марсилия.
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Марсилия иска ненужен на Моуриньо защитник на Реал Мадрид
- Официално обявените трансфери в Европа за 15 юли
- Манчестър Юнайтед прибра над 10 милиона паунда от трансфера на Мейсън Грийнууд
- Грийнууд може да напусне Марсилия, Фенербахче и Атлетико Мадрид спорят за подписа му
- Атлетико Мадрид набеляза Мейсън Грийнууд за заместник на Хулиан Алварес
- Марсилия официално назначи Бруно Женезио за нов старши треньор
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]