Ман Юнайтед е близо до подписа на Камара
Манчестър Юнайтед е близо до привличането на полузащитника на Олимпик Марсилия Бубакар Камара, съобщава The Mirror. Договорът на 22-годишния играч изтича през лятото и той може да бъде взет за сума около 10 милиона паунда, допълва изданието.
Мениджърът на “червените дяволи" Ралф Рангник иска да подсили халфовата линия, където неговият състав изпитва най-сериозни проблеми от началото на сезона, а контузията на Пол Погба и не желанието да се разчита на Дони Ван де Беек от първата минута оставят тима с много малко опции в тази зона.
Камара се изявява основно като дефанзивен полузащитник, а от началото на сезона е записал общо 24 мача във всички турнири с 1 попадение.
- Марсилия се изнася в Марбея след кризата в Лига 1
- Нант с първа домакинска победа от август, Ница и Лориен сътвориха шоу
- Анонс на 23-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Новият треньор на Марсилия започна със загуба
- Хабуб Бейе: Трябва да постигаме резултати с Марсилия
- Шаби Алонсо отказа на Марсилия
- Бенатия напусна Олимпик Марсилия
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]