Милан отправи оферта за халф на Бордо
Милан направи оферта на Бордо в размер на 10 милиона евро за френския полузащитник Ясин Адли, съобщава L'Equipe.
Според източника, техническият директор на Милан Паоло Малдини се интересува лично от играча, който вижда голям потенциал в Адли.
21-годишният Адли е възпитаник на академията на Пари Сен Жермен. Халфът се премести в Бордо през зимата на 2019 г. за € 5,5 млн. В последното френско първенство Адли изигра 35 мача, вкара два гола и направи пет асистенции. Договорът на Ясин с Бордо е валиден до 30 юни 2023 г. Порталът Transfermarkt оценява футболиста на 9 милиона евро.
- ПСЖ разкритикува Реал Мадрид заради трансфера на Ян Диоманде
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Марсилия иска ненужен на Моуриньо защитник на Реал Мадрид
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Президентът на Ланс: Не искаме да бъдем сателитен клуб на английски отбор
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Монако започна преговори за нов договор с Мамаду Кулибали
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]