Де Шильо: В Лион ми повярваха
Защитникът на Ювентус Матиа Де Шильо обясни защо е преминал под наем в Лион до края на сезон 2020/21.
"Преместих се в Лион, защото те повярваха в мен и показаха, че искрено искат да стана част от техния отбор. Доверието, което ми оказаха, ме подтикна да се съглася веднага. Време е да опитам и в чужбина.
Искам да намеря последователност тук, на която не можах да се насладя миналия сезон. Тук мога да се върна на пистата, да направя всичко възможно, за да помогна на Лион да постигне целите си през този сезон, и да се надявам да бъда извикан за Европейското първенство.
Не знам какво ще правя в бъдеще, тъй като мога да остана тук или да се върна в Италия. Наистина нямам представа как ще се развие бъдещата ми кариера", заяви Де Шильо.
През този сезон 28-годишният италианец има три мача с фланелката на Лион. Отбелязваме, че Матиа започна и трите срещи на пейката, записвайки общо 49 минути игрово време.
- Лион пречупи Лориен след почивката и сложи край на лошата серия
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Лион изпусна шанс да се изкачи в класирането след нулево равенство с Анже
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
- Селта победи Лион с 2:0 и се класира за четвъртфиналите на Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]