Ница затвори клубната база
Френският клуб Ница бе принуден да затвори учебната база поради избухването на коронавирус, информира Get French Football News.
На 9 ноември 12 служители на клуба, включително футболисти и членове на треньорския щаб, бяха диагностицирани с коронавирус. Ница заяви, че клубът се надява да отвори тренировъчен център след провеждането на нов кръг от PCR тестове за коронавирус в началото на следващата седмица.
Ница със 17 точки от 10 мача заема осмо място в класирането на Лига 1.
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Монако с нова победа в Лига 1
- Рен с минимална победа над Тулуза
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Ланс пропусна възможността да се върне на върха
- Страсбург – Ланс: Оспорван мач, до 2.5 гола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]