Вилаш-Боаш планира да напусне Марсиля след година
Старши- треньорът на Олимпик Марсилия Андре Вилаш-Боашобяви, че планира да напусне френския клуб след година.
"Имам още четири години треньорска кариера. Ще работя в Марсилия една година, след което искам да получа по-екзотично преживяване в Бразилия или Япония. Мисля, че ще бъде трудно да се върна в Порто", заяви Вилаш-Боаш.
Вилаш-Боаш оглави Марсилия през миналата година. Договорът на португалския специалист с френския клуб е валиден до лятото на 2021 година. По-рано той отказа да оглави Нюкасъл Юнайтед, който скоро може да бъде продаден на инвеститори от Саудитска Арабия.
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Марсилия се изнася в Марбея след кризата в Лига 1
- Нант с първа домакинска победа от август, Ница и Лориен сътвориха шоу
- Анонс на 23-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Новият треньор на Марсилия започна със загуба
- Хабуб Бейе: Трябва да постигаме резултати с Марсилия
- Шаби Алонсо отказа на Марсилия
- Бенатия напусна Олимпик Марсилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]