Дембеле: Оставам в Лион до края на сезона
Нападателят на Лион Муса Дембеле коментира съобщенията в медиите, че може да напусне клуба през януарския трансферен прозорец.
"Аз съм играч в Лион и ще остана такъв до края на сезона. Не мисля, че ще напусна тази зима. Сега медиите говорят много. Просто игнорирам всичко това и се съсредоточавам единствено върху клуба, за да се докажа на терена", заяви Дембеле.
Преди това се появи информация, че няколко клуба от английската Висша лига биха искали да привлекат френския нападател.
Муса Дембеле започва кариерата си във Фулъм през 2013 г., а три години по-късно се премества в Селтик. През 2018 г. Лион привлече нападателя, който през този сезон записа участие в 19 мача от френската Лига 1, отчитайки се с 11 гола и една асистенция.
- Страсбург сложи край на устрема на Олимпик Лион
- Нант с първа домакинска победа от август, Ница и Лориен сътвориха шоу
- Лион победи Ница
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Лион победи Нант с човек по-малко (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Гол на Ендрик изпрати Лион в 1/4-финалите на Купата на Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]