Монако уволни Жардим
Монако на официалния си уебсайт обяви за прекратяване на сътрудничеството с Леонардо Жардим, който заемаше поста старши-треньор на отбора. За нов наставник на тима бе назначен Роберт Морено, който преди това ръководеше испанския национален отбор.
Жардим за първи път стана старшо- треньор на Монако през юни 2014 г. През октомври 2018 г. португалецът бе уволнен, но през януари 2019 г. отново бе назначен на длъжността наставник на "монегаските“.
Монако заема седмо място във временното класиране на френската Лига 1, на 3 точки от зоната на Шампионска лига.
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Хютер отказа на Тотнъм: ще се върна през новия сезон
- Една история за доверие, предателство и втори шанс
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]