Фабрегас иска да поиграе и в Аржентина
Полузащитникът на Монако Сеск Фабрегас призна, че няма нищо против някой ден да играе в един от аржентинските отбори. Според думите му, за него ще е интересно да се състезава в Копа Либертадорес.
"Защо някой ден да не играя в Копа Либертадорес? Аржентинският шампионат изглежда много конкурентен, много агресивен. Бих се радвал да играя там", заяви Фабрегас.
32-годишният испански футболист се премести от Челси в Монако през зимния трансферен прозорец. Преди това той защитаваше цветовете на Арсенал и Барселона. През миналият сезон халфът взе участие в 13 мача от френската Лига 1, в които вкара един гол и получи два жълти картона.
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Пафос си спечели точка срещу Монако
- Монако ще се справи с Пафос
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Погба ще играе за първи път от две години
- Стана ясно кога Погба може да играе за Монако
- Юве не успя да стигне до победа и при 4-тия си опит, Монако с важен успех
- Монако ще запише първа победа зад Северния полярен кръг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]