Йоветич ще пропусне поне пет месеца
Нападателят на Монако Стеван Йоветич, който претърпя травма на коляното в мача с Реймс от първенството на Лига 1, бе диагностициран с разкъсване на предната кръстна връзка. Според официалния сайт на френския клуб, нападателят се нуждае от операция.
29-годишният нападател, който наскоро се завърна в Монако след поредна контузия, нарани коляното си по време на сблъсък с опонент и бе заменен в 84-та минута. Възстановяването от такова нараняване обикновено отнема най-малко пет месеца.
През този сезон Йоветич проведе само 8 мача във френската Лига 1, в които отбеляза 2 гола. По време на сезона черногорският нападател три пъти се контузи за дълго време.
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Хютер отказа на Тотнъм: ще се върна през новия сезон
- Една история за доверие, предателство и втори шанс
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]