Йоветич може да пропусне няколко месеца
Нападателят на Монако Стеван Йоветич получи травма в мача с Реймс от 32-ия кръг на френската Лига 1), съобщава L'Equipe.
29-годишният нападател, който наскоро се завърна в Монако след поредна контузия, увреди коляното си по време на битка с опонент и бе заменен в 84-та минута. Наставникът на отбора Леонардо Жардим на пресконференция след мача каза, че се страхува от евентуален разрив на кръстните връзки на футболиста. Възстановяването от такова нараняване обикновено отнема най-малко пет месеца.
През този сезон Йоветич проведе само 8 мача в Лига 1, в които отбеляза 2 гола. По време на сезона черногорският нападател три пъти получи травми и отсъстваше за дълъг период от време.
- Дербито на Лазурния бряг завърши без победител
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Монако отпадна от Купата след загуба от Страсбург
- Монако изключи Погба от заявката за ШЛ
- Страсбург – Монако: Дузпите ще определят победителя
- Поконьоли: Постигнахме една от целите си
- Монако и Ювентус не си вкараха
- Монако – Юве: Тежка вечер за домакините
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]