Монако обяви за договореност с Атлетико за Лемар
Монако обяви за постигната принципна договореност с Атлетико Мадрид за трансфера на полузащитника Тома Лемар. Клубът уточни, че сделката все още не е подписана, но в следващите дни страните ще оформят окончателното съглашение.
Според различни източници, стойността на сделката е от 60 до 75 милиона евро. Освен това Монако ще получи значителен процент от следващата продажба на играча.
През миналия сезон Лемар проведе 35 мача за Монако и вкара 3 гола.
- Пол Погба: Монако е изключителен клуб
- Пол Погба напусна Монако по взаимно съгласие
- Тотнъм започна преговори за 19-голов нападател, Монако иска 60 млн. евро
- Ираола: На този етап не ни достигат сили за всичките 90 минути
- Монако проявява интерес към Ромелу Лукаку
- ПСЖ официално привлече Магнес Аклиуш от Монако
- ПСЖ постигна договорка с Монако за Махнес Аклиуш
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]