RMC: Фекир премина прегледи за Ливърпул
Полузащитникът на Олимпик Лион Набил Фекир е близо до трансфер в Ливърпул. Според информация на RMC, тази сутрин 24-годишният футболист е преминал медицински прегледи на базата на националния отбор на Франция.
Напомняме, че Лион излезе с опровержение на готвения трансфер. Въпреки това, очакванията са, че сделката ще бъде обявена още днес.
Стойността на трансфера е в размер на 53 милиона паунда, като в тази сума са включени и бонуси.
- Ливърпул оцеля срещу Тотнъм
- Стана ясно кое може да ускори напускането на Салах
- Джоунс разказа за извинението на Салах
- Нико Пас е отказал оферти от Ман Сити, Ливърпул, Челси и Арсенал
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Ливърпул не е в позиция, от която може да изчаква участващите в една или друга степен в Русия да се наиграят, времето е кът. А трябва и нападател да се купува (нямам предвид Саймън от Гент), централен защитник и вратар -> всичките те са спешни до няма накъде повече.
Кое е вярно, защото няма никакво време за губене?