Жардим: Равенството щеше да е справедливо
Старши-треньорът на Монако Леонардо Жардим сподели впечатленията си от поражението от Лион с 3:2 в мач от деветия кръг на Лига 1.
"Това бе много равностоен мач. Имахме проблеми с отбраната през първото полувреме. След почивката отборът прибави и играта стана по-лека. Имахме добри възможности, за да излезем напред, но вместо това ние пропуснахме недопустим гол в края. Равенството бе по-справедливо. Въпреки това, аз смятам, че Монако има потенциал, имаме талантливи млади играчи. Това е важно за настоящето и за бъдещето", заяви Жардим.
- Филипе Луис поема Монако
- Ланс разтърси Франция, но ПСЖ остана на трона
- Страсбург сътвори невероятен обрат от 1:4 срещу Монако в мач с девет гола
- Лил удари Монако и остави монегаските извън Шампионска лига
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Монако обърна Метц в края и запази амбициите си за Европа
- Погба: Любовта на феновете ме кара да продължавам
- Равенство с вкус на пропусната победа за Монако в Тулуза
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]