Абидал посъветва Мбапе да остане в Монако
Бившият защитник на националния отбор на Франция Ерик Абидал е на мнение, че нападателят на Монако Килиан Мбапе не трябва да сменя клубната си принадлежност през това лято.
"Мбапе трябва да докаже, че може да бъде стабилен, за да играе на Световното през 2018 година. Точно сега Монако е най-добрият клуб за него. Там върху него се оказва не голям натиск, той може да се съсредоточи изцяло върху работата си. В голям клуб има ежедневен натиск и ако не спечелиш даже един мач, ще е трудно да се справиш с емоциите", заяви Абидал.
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Монако обърна Метц в края и запази амбициите си за Европа
- Погба: Любовта на феновете ме кара да продължавам
- Равенство с вкус на пропусната победа за Монако в Тулуза
- Монако навакса два гола пасив срещу Оксер, но стигна само до равенство
- Анонс на 30-ти кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Анонс на 30-ти кръг на Лига 1 - срещите в петък и събота
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]