Василев: Мбапе никога не е искал да си тръгне
Вицепрезидентът на Монако Вадим Василев коментира слуховете за евентуално напускане на нападателя Килиан Мбапе, който е трансферна цел на няколко клуба от Европа.
"Винаги сме готови за обсъждане. Въпреки това, което чета в пресата, не става дума за пари. Всичко е много по-сложно. Ако ме попитате, разбира се, че искам да го запазя в състава. Играчът обаче сам трябва да вземе правилното решение. Но преди всичко ние трябва да отчитаме интересите на нашия проект. просто му дайте време. Мбапе никога не е изявявал желание да си тръгне. Никога! Но без съмнение, има предложения, а опитите за прехвърлянето му в друга страна стават все по-силни", заяви Василев.
- Колапсът в Монако продължава
- В Монако не са доволни от завръщането на Погба
- Марсилия и Монако продължават напред за Купата
- Грийнууд помогна ма Марсилия да победи Монако
- Монако постигна целта си срещу Галатасарай, Марсилия с обрат в Белгия
- Неуверен Монако ще се препъне срещу Галатасарай
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Пафос си спечели точка срещу Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]