Ола: Жиру е играч, който ни харесва
Президентът на Олимпик Лион Жан-Мишел Ола потвърди, че клубът е заинтересован от трансфера на нападателя на Арсенал Оливие Жиру.
"Да, Жиру е именно този играч, който ни харесва. Оливие винаги вкарва внушително количество голове. Освен това, той е много амбициозен и иска да попадне на Световното в Русия", заяви Ола.
Напомняме, че през миналия сезон 30-годишният Жиру проведе 29 мача (11 като титуляр), в които вкара 12 гола и се отчете с три асистенции.
- Страсбург сложи край на устрема на Олимпик Лион
- Нант с първа домакинска победа от август, Ница и Лориен сътвориха шоу
- Лион победи Ница
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Лион победи Нант с човек по-малко (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Гол на Ендрик изпрати Лион в 1/4-финалите на Купата на Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]