Марсело Биелса оглави Лил
Бившият старши-треньор на националните отбори на Аржентина и Чили Марсело Биелса застана начело на отбора на Лил. Още през февруари се появи информация, че 61-годишният специалист ще оглави френския тим.
Днес пресслужбата на Лил обяви, че Биелса е подписал договор, чиято юридическа стойност е до края на сезон 2017/18. Специалистът вече се намира в разположение на отбора си, а представянето на Марсело пред журналистите ще бъде утре.
Напомняме, че аржентинецът водеше Олимпик Марсилия в периода 2014 - 2015 година.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ с класика срещу Льо Авър (видео)
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Два гола на Грийнууд помогнаха на Марсилия да разбие Ница
- ПСЖ информира за състоянието на Дембеле, Дуе и Хакими
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]