Фенове на Бастия атакуваха играчи на Лион, прекратиха мача
Мачът от Лига 1 Бастия - Олимпик Лион бе прекратен. Група фенове на домакините нападнаха футболисти от гостуващия отбор по време на загрявката преди срещата. След нападението футболистите на Лион отказаха да излязат, но френската лига реши, че двубоят трябва да се състои.
В крайна сметка лионци се съгласиха да играят, а по-голяма част от местните фенове аплодираха гостите.
На почивката обаче неизвестно лице се появи на терена и нападна вратаря на гостите Антони Лопеш. Един от стюардите на стадиона пък атакува защитника на Лион Муктар Диакаби.
В крайна сметка второто полувреме не се състоя. Мачът бе прекратен при резултат 0:0. Очаква се, че френската лига ще предприеме санкции срещу Бастия.
- Лион победи Нант с човек по-малко
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Гол на Ендрик изпрати Лион в 1/4-финалите на Купата на Франция
- Яремчук се присъедини към Лион
- Атлетико Мадрид се насочва към Тиаго и Ендрик
- Лион взе трите точки на гости на Йънг Бойс
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Ендрик: Говорих с Анчелоти за Лион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]