Наказаха Бастия за инцидента с Балотели
Дисциплинарният комитет на Лига 1 взе решение относно расистките обиди по адрес на нападателя на Ница Марио Балотели в мача с Бастия. Напомняме, че фенове на островитяните отправиха обидни реплики срещу французина, което доведе до намесата на дисциплинарните власти.
Днес Бастия обяви на официалния си сайт, че условно е лишен от една точна в таблицата за класиране. Освен това корсиканският клуб ще бъде лишен от подкрепа на феновете си за три мача.
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Една история за доверие, предателство и втори шанс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]